• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Dikili

Adres :

İsmetpaşa Mah. Şehit Sami Akbulut Cad. Ümmetoğlu Otel Altı No: 2d İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Serkan Kuruoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

leventborekdikili@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 539 87 61

Firmamız; İzmir fast food sektöründe bölgemizin en meşhur börek salonu olarak faaliyet göstermektedir. Salonumuzda dillere pelesenk olmuş enfes Levent Börek ve diğer unlu mamullerin bayiliğini yaparak haftanın yedi günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Böreklerimiz taze ve günlük olarak gıda mühendislerinin denetiminde, alanında uzman börek ustalarımız tarafından sağlıklı ve kaliteli koşullarda imal edilip tüketicimize sunulmaktadır. Firma olarak amacımız meşhur Adana böreğimizin lezzetini ulusal ve uluslararası çapta bir marka haline getirmektir.

Kaliteli hizmet, gıda güvenliği, iş sağlığı güvenliği, müşteri memnuniyeti ve hijyen salonumuzun temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz doğrultusunda böreklerimiz hazırlanmasından pişirilmesine ve sunumuna kadar her aşamada titizlik ile üretilmektedir. Böreklerimizin hamuru tamamen katkısızdır. Sadece su, un ve tuz ile imal edilmektedir. Bununla birlikte peynirliden pastırmalıya kadar pek çok lezzet çeşidi mevcuttur. Aynı zamanda böreklerimiz helal gıda sertifikasına sahip olup siz değerli müşterilerimizin gönül rahatlığı ile tüketimine uygundur.

Börek salonumuzun cafe bölümü günün her saati aileniz, sevdikleriniz, dostlarınız veya arkadaşlarınız ile keyifli zamanlar geçirebileceğiniz nezih bir ortama sahiptir. Cafe bölümümüzün nezih ortamında hem böreklerimiz eşliğinde çayınızı yudumlayabilir hem de dinlenerek ücretsiz Wifi hizmetimiz ile işlerinizi halledebilirsiniz.

Salonumuza davet, toplantı kabul günü gibi etkinliklerinizde, ev ve iş yerleriniz için tepsi veya kilo ile börek siparişi verebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün pişirilerek taze ve günlük olarak hazırlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR