• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Levent Börek Yenice

Adres :

Yeni Mah. Biga Cad. No: 21/b Çanakkale » Yenice

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahtiyar Bedri Oruç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 598 14 74

Levent Börek Yenice işletmemiz ile damak tadınıza uygun, mükemmel bir lezzetin püf noktalarını sizlere tattırmak için çabalıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak lezzette sınır tanımıyoruz. Yediğimiz yemeklerin sizlere yaşattığı hazza doyum olmadığının farkındayız. İşte biz bu nokta bir doyum oluşturmanın, yaptığımız göz nuru ürünlerle size eşsiz tatlar sunmanın peşindeyiz. İçerisinde doğal ürünler kullandığımız sağlıklı ürünlerimiz güne, zinde ve güçlü başlamamıza yardımcı olacak. Onun için bizi tercih etmeniz önce sizi sonra bizi çok mutlu edecek.

Çanakkale pasta ve pastane sektöründe sunduğumuz hizmette sizlere kahvaltı keyfi de yaşatabiliyoruz. Sipariş üzerine de servis yapabiliyor, istediğiniz noktaya paketleri hızlı bir şekilde ulaştırabiliyoruz. Mantı ve börek çeşitleriyle de yanınızda olarak sizlere taze olarak ulaştıracağımız bu lezzetleri tatmak hem sizin için hem de bizim için bir ayrıcalık olacaktır. Bu ayrıcalığı beraber yaşamakta kararlıyız. Bu tutkuyu beraber deneyimlemekte kararlıyız.

Diğer işletmelere baktığımızda özensiz bir çizgi içerisinde olan çok oluyor. Biz işten, önce kendimiz memnun olmaya çalışıyoruz, sonra ise sizlere bunu sunuyoruz. Kendimiz tatmin olmadığımız, içimize sinmeyen ürünleri kesinlikle sizlere sunmayız. Bu çerçevede ele aldığımız kalite standartlarına her zaman uyuyoruz ve uyacağız. Bize ilk fırsatta ulaşmanızı umut ediyor, gününüze bir farklılık katıp sofranızı dolu bir şekilde şenlendirmenizi diliyoruz. Lezzet her zaman sizinle olsun, daim olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR