• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lezzet Bahçesi Cumhuriyet Kasabı Ahmet Usta

Adres :

Cumhuriyet Mah.1.cad. No: 72 İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Çengelci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 564 37 09

Whatsapp 2:

0 (533) 039 50 85

Lezzet Bahçesi Cumhuriyet Kasabı Ahmet Usta markamız, kendi alanında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almakta ve sektör bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. İstanbul Beykoz restoran ve et ürünleri satış hizmetleri ile öne çıkmakta olan söz konusu firmamız, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de işletme çatısı altında ihtiva etmektedir.

Lezzet Bahçesi Cumhuriyet Kasabı Ahmet Usta işletmemiz; et ürünleri satışı, et mangal salonu hizmetleri, serpme kahvaltı hizmeti, köy kahvaltısı ürünleri, meşhur ızgara salonu hizmetleri, en yakın kasap ve şarküteri hizmeti gibi pek çok çeşitli alanlarda yetkin çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı genel hizmet portföyünü de işletme çatısı altında ihtiva etmekte olan markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

İstanbul ili Beykoz bölgesinde yer alan işletme genel şube merkezi ile kendi sektöründe lider ve öncü seviyede oluşumlar arasında yer almakta olan markamız, profesyonel seviyede et ve et ürünleri satış hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Söz konusu firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde markamızın envaiçeşit hizmetlerine; firma GSM telefon numaramız, işletme internet web sitemiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR