• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Oto Kurtarma

Adres :

Ümraniye/istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Naçar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 741 24 24

Whatsapp 2:

0 (555) 741 24 24

Lider Oto Kurtarma firmamız İstanbul Ümraniye’de hizmet vermekte olup yenilikçi çözümleri ve profesyonel uygulamalarıyla alanında fark yaratıyor. Bilgi birikimi her geçen gün daha ileriye taşıyarak hizmetlerimizi geliştiriyoruz. İstanbul yol yardım sektöründe 7 gün 24 saat kesintisi acil destek vererek ihtiyaç sahiplerinin problemlerine çözüm üretiyoruz.

Hayatınızı kolaylaştıran araçlarınız beklemediğiniz bir anda siz yolda koyabilir. Arıza yapabilir, tekeri patlayabilir, motoru durabilir ya kaza yapabilirsiniz. Bu durumlarda araçlarınızın acilen çekilerek en yakın tamirciye veya servise ulaştırılması gerekir. Firmamız tamamen özel hazırlanmış modern araçlarıyla ve alanında uzman personelleriyle İstanbul’un her noktasında hizmet veriyor. Bir telefon mesafesinde bulunarak iletişime geçtiğiniz anda harekete geçerek lokasyonunuza ulaşarak yardımınıza yetişiyor.

Firma olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru zamanda en doğru çözümleri üreterek özveriyle çalışıyoruz. Dinamik kadromuz sürekli kendisini geliştirerek hep daha iyiye ulaşmanızı sağlıyor. Hep en iyi hizmeti alabilmeniz için sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ilk uygulayıcılarından birisi oluyoruz. Çağdaş, teknolojik ve kişiye özgü çözümler üreterek beklentilerin çok daha üzerinde başarılar elde ediyoruz.

Güvenilir oto kurtarıcı arayışında olanlara, en yakın oto çekici, hasarlı araç kurtarma, kazalı araç kurtarma, uygun fiyatlı araç kurtarma, oto kurtarıcı, yol yardım servisi hizmetlerimizi kesintisiz ulaştırıyoruz. En uygun oto çekici fiyatlarımız ile ekonomik, ulaşılabilir ayrıcalıklar sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR