• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Plus Petshop

Adres :

Kaynarca Mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi Mütevazi Sokak No: 1/a İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Tosun - Ender Tosun

E-Posta Adresi :

liderpluspetshop@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 110 67 34

Lider Plus Petshop İstanbul evcil hayvan sektöründe faaliyetinde gösteren ve ülkemizin en büyük ticaret platformlarından birmilyonnokta.com sitesinin en aktif üyelerinden biridir. Hayvan sevgisinin önemli yer tuttuğu kültürümüzde, birçok hayvan sever küçük dostları için aradığı malzemeleri bulabilmek için uzun süre dolaşmak ve yorulmak durumunda kalmaktadır. Pendik’te faaliyet gösteren Lider Plus, kedi, köpek, kuş ve balıklar başta olmak üzere birçok küçük dostumuz için çok sayıda mama, oyuncak ve tasmanın dışında taşımak için kutular ve birçok diğer malzemeyi de müşterilerine sunmaktadır.

Hayvan sahibi olmak ve beraber yaşamak çok güzel bir olay olsa da farklı kişilikleri olan bu canlıların özelliklerine farklı sıkıntıları da olabiliyor. Bu sıkıntılar bazen daha büyük ve rahat bir yatakla çözülebiliyorken, bazen de kutu tarzında, özellikle ufak köpek ve kedilerin kendilerini güvende hissedebilecekleri yatakların faydası dokunabiliyor. Onların kendi başlarına meşgul olabilmeleri adına çeşitli oyuncaklar, kaşınan dişlerini kaşımak, tırnaklarını keskin tutabilmek için farklı aparatlar da daha rahat ve mutlu olabilmeleri için yardımcı olmaktadır.

Kafes olsun, yatak olsun, oyuncak veya aparatlar olsun, hepsinin yüksek kaliteli, evde yaşayanların ve hayvanların sağlıklarını olumsuz etkilemeyecek malzemelerden imal edilmesi çok önemlidir. Lider Plus kaliteli hayvan ürünleri ve akvaryumlarının yanında, her biri özenle seçilen üreticiler tarafından üretilen mamaların hayvan severler ile buluşması konusunda yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR