• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lider Rent A Car

Adres :

Gap Mah 2504 Sok Havin Rezidans B Blok No 7 Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Aydemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydemirgruppet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 522 01 03

Whatsapp 2:

0 (535) 722 45 51

Araçlar ulaşımlarımızı sağlamakta bizlere büyük avantajlar ve konforlar sunan teknolojilerdir. Ancak günümüzde araç sahibi olmak ve aracın belirli masraflarını karşılamak ciddi maddi külfetlere yol açmaktadır. Ya da yaşam alanlarımızdan uzak bir yere seyahat ettiğimizde araçlarımızı götürememekteyiz. İşte bu gibi durumlarda kendi araçlarımızdan ziyade kiralık araç kullanımına yönelmekte, ihtiyacımız kadar olan süre için aracı kiralayarak işlerimizi halletmekteyiz. Lider Rent a Car olarak bizlerde sizlere bu araç kiralama konusunda hizmetler vermekteyiz.

Lider Rent a Car olarak Batman ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Batman rent a car alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Kurumumuzda sizlere en son model araçlarımız ile araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Araçlarımızın düzenli olarak bakımlarını yapmakta, sigortalı bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Ayrıca araçlarımızda GPS takip sistemleri ile sürekli olarak koordinat takibi yapmakta hem araçlarımızın hem de sizlerin güvenliğini sağlamış olmaktayız. Her bütçeye uygun fiyatlar ile ve uygun sürelerde araç kiralana hizmetleri vermekteyiz. Eğer sizlerin de araç kiralama konusunda güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet veren bir kurum arayışınız var ise doğru adrestesiniz. Lider Rent a Car iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR