• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Likya Optik Mağazaları

Adres :

Terzi Aliler Mahallesi Göçmen Sokak No: 2 ( Merkez Cami Karşısı ) Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Arslan Boğa

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

likyaoptikortaca@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 989 60 34

Optiksektöründe yer alan firmamız üstün kaliteye sahip, kusursuz, başarılı hizmetler sunarak farkını ortaya koymaya devam ediyor. Firmamızın hizmet anlayışı sektörde yer alan rakiplerini geride bırakacak türden. Alışveriş sektörü bilindiği üzere oldukça geniş bir sektördür, firmamız da bu geniş sektörde başarıları ile adından söz ettirmektedir. Sektörde optik üzerine hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini yüksek seviyede tutmakla yetinmeyerek en iyi olmayı amaç ediniyoruz.

Kaliteli hizmetlerimizden ödün vermeyerek müşterilerimize en doğru desteği sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Müşteri beğenisi ve memnuniyeti firmamız için vazgeçilmez unsurların başında gelmektedir çünkü mevcut başarımızı ve konumumuzu müşterilerimizin memnuniyeti ile kazandığımıza inanıyoruz. Optik sektörü değişime ve gelişime açık bir sektördür. Firmamız da söz konusu değişimleri bünyesinde barındırarak markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Hizmetlerimizde ve başarımızda teknolojinin payı büyüktür. Dünya genelinde sürekli olarak gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek işimizde kullanıyoruz. Teknoloji sayesinde kısa sürede daha fazla iş neticelendirmenin yanı sıra iş gücünden de tasarruf sağlıyoruz. Her alanda gerekli olan fırsatı kovalıyor ve müşterilerimizin karşısında daha cazip avantajlar ile çıkıyoruz. Firmamızda yer alan gözlüklere her geçen gün yeni modeller ekliyoruz. Hem gözlük çerçevelerimiz hem de gözlük camlarımız standartların üzerindedir. Sizler de sektörün en kaliteli ve başarılı firmasından hizmet almaya ne dersiniz? O halde iletişim numaramızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR