• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lilavet Veteriner Kliniği

Adres :

Pirimehmet Mah. 1721 Sok. 13/15 No: 9 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Kavak Çınar

E-Posta Adresi :

lilavetisparta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 545 28 38

Lilavet Veteriner Kliniği Türkiye’nin en fazla üyesi bulunan ve en aktif online işletme platformu olan birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olarak Isparta evcil hayvan sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta kedi, köpek olmak üzere evcil hayvanlara hizmet sunmak üzere kurulmuş olan işletme, hayvanların yaşayabileceği bütün sıkıntıları teşhis ve tedavisini yapabilecek imkân ve olanaklara sahip. Sahip olunan test ve tanılama ekipmanları sayesinde laboratuvar tahlilleri gerektiren hastalıkların teşhis ve tedavisi de en kısa zamanda %100 doğrulukla gerçekleştirilebilmekte, bu da tedavinin daha kısa zamanda tam bir başarıyla sonuçlanmasında etkili olmaktadır.

Kırık ve travma tedavisi gibi sıkça karşılaşılan ancak üzücü sonuçlara yol açabilen olaylara daha etkili müdahale edebilmek için doğrudan ve in direkt görüntüleme sistemlerinin kullanılmasıyla, bu olaylara daha etkili müdahale edebilen Lilavet, tehlikeli yaralanmalarda hayatta kalma ortalamasını, ülke ortalamasının üzerinde tutmayı başarmıştır.

Özellikle evlerde beslenen köpeklerde sıkça rastlanan diş problemlerine karşı da özel donanım ve cihazları bulunan klinik, özellikle ileri yaşlarda köpeklerin diş kökenli problemler yaşamamaları için de gerekli müdahaleleri hızlıca gerçekleştirebilmektedir.

Aşılama insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da sağlıklı yaşamın devamı için gerekli uygulamalardan biridir. Özellikle hayvanlardan insanlara geçebilen hastalıkların önlenmesi ve gençlik hastalığı gibi tedavisi çok zor olan hastalıkların engellenmesi için aşılamaların düzenli olarak gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Lilavet aşılama işlemlerinin gerçekleştirilmesinin yanında, kısırlaştırma, sezaryen gibi birçok müdahaleyi de gerçekleştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler