• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Liman Balık Restaurant

Adres :

Mustafa Kemal Paşa Mah. Şehit Ahmet Oral Cad. No: 60 / A Tekirdağ » Marmaraereğlisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabri Alp

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

limanbalik5959@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 809 12 73

Liman Balık Restaurant ailesi olarak değerli müşterilerimize en lezzetli balıkları hazırlıyoruz. Bulunduğumuz bölgede balık tüketimi oldukça yaygın. İnsanlar genellikle evde balık yapmayı tercih etmiyor. Balık pişirmek hem özen istiyor hem de biraz zahmetli oluyor. Bu nedenle insanlar balık restoranlarını tercih ediyor. Bizler de değerli müşterilerimizin beğenerek tercih ettiği restoran olarak hizmet veriyoruz.

Deniz ürünlerinin lezzetli bir şekilde sofralarınıza gelmesi için her zaman dikkatli çalışıyoruz. Taze balıklarla hizmet verdiğimiz restoranımızda özel pişirme tekniklerini kullanıyoruz. Restoranımız geniş, sakin ve ferah bir ortamla sizleri karşılıyor. Samimi ve sade dekorasyonun hakim olduğu restoranımızı dilerseniz ailenizle ya da arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Toplu yemek davetleriniz için restoranımızda yer ayırtabilirsiniz.

Tekirdağ restaurant sektöründe farklı birçok lezzeti sizlere sunuyoruz. Taze balıkların bir arada bulunduğu restoranımızda farklı meze çeşitleri de bulunmaktadır. İstediğiniz balığı fırında ya da ızgarada pişmiş olarak sipariş verebilirsiniz. Restoranımıza gelerek balık yiyebileceğiniz gibi taze ve pişmemiş balık siparişi de verebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz miktarda balığı alarak pişirtebilir, paket yaptırdıktan sonra götürebilirsiniz.

Restoranımızda adrese servis hizmeti bulunmaktadır. Eviniz, iş yerinize veya okulunuza yemek siparişi vermek istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mutfakta ve serviste gerekli özeni göstererek sizlere sunduğumuz balık hizmeti sonrasında restoranımızdan memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz. Biz, şehrimizde balık hizmeti veren restoranlar arasında adımızdan güvenle ve beğeniyle söz ettiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR