• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lin Fit Beslenme Kulübü

Adres :

Süleymaniye Mah Şehit Er Akif Karşı Sokak No: 7/a İnegöl Bursa Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülin Keskin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 371 19 50

Whatsapp 2:

0 (530) 371 19 50

Vücut her yönüyle bütün halde çalışan bir sistem yapısına sahiptir. Yaşamda daima sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için hayatımızda her noktada gereken özeni göstermemiz gerekir. Özellikle günümüzde insanların sıklıkla karşılaştığı sorunlardan biri olan kilo problemi, yaşam kalitesini düşüren birtakım olumsuz etkilere sahiptir. İdeal vücut dengesine kavuşmak için doğru beslenme tarzı benimsenerek vücudun gereksinimlerine uygun karşılığı vermek gereklidir. Bu konuda alanında uzman kişilerden alınacak danışmanlık hizmetleri, sorunların çözümüne yönelik daha etkin sonuçların elde edilmesini sağlar. Bizler Bursa Lin Fit Beslenme Kulübü olarak insanların sağlık yapılarının korunması için profesyonel bir bakış açısıyla onlara gerekli destekleri sunmaktayız. Kilo konusunda danışmanlık, vücut analizleri, beslenme düzeni ya da vücut değerlerinin takip edilmesi gibi hizmetler, çalışmalarımız kapsamında yer alan unsurlardır. Ayrıca iyi bir vücut dengesine sahip olma noktasında yardımcı gıda ve besin takviyelerini kullanarak sorunlara yönelik olumlu geri dönüşler almaya çalışmaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde insanların daha iyi bir sağlık yapısına sahip olarak yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkarmaları için onlara yardımcı olmaktayız. Bu alanda edindiğimiz tecrübeler ile her türden soruna karşı alternatif ve etkili çözümler üreterek insanların yaşamlarına bir değer katmaya çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz kapsamında temel olarak insan sağlığını ve yaşamını gözeten bir anlayışı ilke edinmekteyiz. Bu hususta fayda mekanizması kanıtlanmış ve oldukça olumlu etkiler yaratan alternatif tedavi seçeneklerinden yararlanarak bu alanda verimli hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR