• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lion Baby Spa Zonguldak

Adres :

On Temmuz Mahallesi Belediye Bulvarı Mümtaz Pınar Plaza Kat.4 Daire 10 No: 9 Zonguldak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek İnci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dilekinci.1907@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 642 21 08

Bebeklerimiz biz ebeveynler için en değerli varlıklar olmakta ve onların sağlıklı, huzurlu bir yaşam sürebilmesi için her türlü uygulamayı yapmaktayız. Günümüz şartlarında her iki ebeveyninde iş hayatına katılması ile birlikte çocuklarla olan bağların gelişimi ve sağlıklı bir şekilde büyüme evresini tamamlayabilmesi adına profesyonel destek alınması gerekebilmektedir. İşte bizler Lion Baby Spa Zonguldak olarak sizlerin bebeklerinin huzurlu olabilmesi için onlara spa ve masaj uygulamaları yapmakta, hidroterapiler ile destekleyerek sağlıklı bir gelişim sürecini desteklemekteyiz.

Lion Baby Spa Zonguldak olarak Zonguldak ilinin merkezinde yer alan spa merkezimizde sizlere hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel, tecrübeli, eğitimli, güler yüzlü, koruyucu, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli hizmetin aktarılması neticesinde Zonguldak hamam sauna ve masaj salonu alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir merkez haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve seçkin konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere ulaştırılması adına Lion Baby Spa Zonguldak olarak büyük emek ve çabalar sarf etmekteyiz.

Merkezimizde sizlere her yaş grubuna özel olarak belirlenmiş masaj türlerimiz ve seanslarımız ile profesyonel bir hizmet aktarmaktayız. Hidroterapiler ile bu masaj türlerimizi birleştirerek daha etkili bir uygulama ortaya koymaktayız. Ayrıca temiz ve hijyenik bir ortamda bu masaj hizmetlerini sizlere ulaştırarak, çocuklarınızın sağlığını maksimum seviyede korumaktayız. Sizlerde bu süreçte Lion Baby Spa Zonguldak olarak gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR