• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Little Boss Baby Spa Bozüyük

Adres :

Çarşı Mah. Atatürk Cad. No: 14 Güven Apt. Kat: 1 Daire: 4 ( Final Dershanesi Üstü ) Bilecik » Bozüyük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Tüfek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ysmnbzkrt9@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 200 50 13

Little Boss Baby Spa Bozüyük ailesi olarak www.birmilyonnokta.com sitesinin içerisinde yerimizi aldık. Bu hayatta bizlere sunulan en büyük hediye çocuklarımızdır. Şüphesiz ki onlar için bu dünyada her şeyin en iyisi, en sağlıklısı, en kalitelisi istenmektedir. Onların nazik bedenlerine ve narin vücutlarına layık olan bakımı sağlayabilen bir işletme bulabilmek oldukça zor olmaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimiz ve sizlerin dünyadaki en değerli varlığınız olan çocuklarınız için en iyi bakımı sunabilmek amacıyla Bilecik sağlık sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işinde tamamen uzman, işini her zaman severek ve titizlik içerisinde yapan en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek buradayız.

Hijyen konusunda tamamen titiz davranan işletmemizde her bir alan özenle temizlemekte ve tamamen hijyenik ortamda bebeklerimizin sağlığı için hizmet verilmektedir. Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan baby spa merkezimizde onların daha sağlıklı yaşayabilmeleri, daha iyi gelişebilmelerini sağlayabilmek için tamamen bu konuda deneyimli ekibimiz ile sizlerin hizmetinizde bulunuyoruz.

Sağlık konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sizlerin yanınızda olan baby spa merkezimiz fiyat konusunda da sizlerin yanında olmaktadır. Fiyat konusunda sektör içerisinde en uygun ücreti sizlere sunabildiği için son derece mutluyuz. Kalitesinden ödün vermeden sizlerin en büyük yardımcınız olabilmek için faaliyet gösteren merkezimizde en kısa sürede layık olduğunuz hizmet ile ağırlayabilmek için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR