• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmacım Ayhan Usta

Adres :

Girne Mahallesi Halide Hatun Caddesi No: 8 Efeler Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Münir Zorlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 175 44 64

Whatsapp 2:

0 (532) 322 07 43

Yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet vermekte olan Lokmacım Ayhan Usta isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katıldı.bu sektörün ne iyi hizmetini veren firmamız, öncelikle sağlık kurallarına uygun hizmet vermeyi esas almakta ve bunun akabinde de her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Sürekli mekânını havalandıran firmamız, müşterilerine son derece ferah ve temiz bir ortamda hizmet vermektedir. Deneyimli, çalışkan, azimli ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizdedir.

Aydın yeme içme ve eğlence, en iyi tatlıları ile en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Özellikle lokma tatlısını üreten ve bu geleneği geçmişten alıp geleceğe taşıyan firmamız, atalarımızdan kalan bu tatlıyı unutturmamak için sonsuz kalitede bir hizmet sunmaktadır. Gelip firmamızda lokmayı yerinde yiyebileceğiniz gibi oturduğunuz yerden de arayarak anlık siparişte bulunabilirsiniz. Tatlı sevenlerin en çok tercih ettiği firmamız, bu sektörün tek alternatif firması olmaya devam ediyor.

Sizler de tatlı yiyip tatlı konuşmak istiyorsanız eğer hemen bizleri arayarak tatlı siparişinde bulunabilirsiniz. Anında kapınızda olan tatlınızı alıp yiyebilir misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz. Taze ve son derece özel bir tada sahip olan enfes tatlılarımız ile yedi yirmi dört saat hizmet vermeye devam ediyoruz. Tatlı yiyip tatlı konuşmaya ne dersiniz. Bizler ağzınızı tatlandırmak ve sizi tatlılarımız ile mutlu etmek için görev başındayız. Haydi, Hemen arayın kapınıza kadar gelelim.

İmalathane : Ege Simit Dünyası Cumhuriyet Mahallesi Vali Konağı Bulvarı No 46/B (Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Karşısı ) Efeler/AYDIN

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR