• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokmaffle

Adres :

Kızılpınar Mahallesi Hurriyet Caddesi No: 12 Çerkezköy Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Cura

E-Posta Adresi :

caner.cura@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 501 67 31

Whatsapp 2:

0 (546) 501 67 31

Whatsapp 3:

0 (554) 581 39 69

Tatlı insanların beğenerek tükettiği bir lezzettir. Her insan az ya da çok tatlı tüketmek ister. Ancak fazla tüketilmesi sağlığımız açısından tehdit oluşturmaktadır. Bu yüzden dengeli ve az tüketilmesi gerekmektedir. Lokma tatlısı da halkımız tarafından beğenilerek tüketilen kültürel miraslarımızdan bir tanesidir. Kurum olarak bu lezzeti günümüz tarzına inove ederek sunmaktayız. Lokmaffle olarak bizlerde sizlere bu hizmeti sağlamaktayız.

Lokmaffle Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde Tekirdağ pasta ve pastane sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere lokma tatlısı, meyveli lokma, karışık dondurma, waffle, magnolia gibi lezzetler sunmaktayız. Lezzetlerimizi kaliteli, sağlık açısından tehdit içermeyen ürünler kullanarak imal etmekteyiz. Üretimlerimizi sağlıklı çevre koşulları içerisinde hijyenik olarak yapmaktayız. Hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de canı tatlı çekti ve lokma yemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Lokmaffle iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek toplu sipariş taleplerinde bulunabilirsiniz. Lokmaffle ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

çerkezköy lokma,çerkezköy lokmacı,çerkezköyde lokmacı,çerkezköy çikolatalı lokma, çerkezköy waffle, çerkezköy waffleci,çerkezköy tatlıcı,çerkezköyde tatlı,çerkezköyde tatlıcı,lokma kızılpınar,kızılpınar tatlıcı,çerkezköy magnolia, çerkezköy suffle, kızılpınar lokmacı,çorluda lokmacı,çorlu lokma,çorlu waffle,çorlu tatlıcı, çorluda tatlıcı,kapaklı lokma,kapaklı lokmacı,kapaklı waffle, kapaklı waffleci,kapaklı tatlıcı, kapaklı tatlı,kızılpınar bozacı,çerkezköy boza ,çerkezköyde bozacı ,velimeşe bozası,kızılpınar suffle,kızılpınar magnolia,çorlu suffle,çorlu magnolia,çorluda sufle,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR