• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lokman Aktar

Adres :

Buğday Pazarı Mah. Ahmet Talat Onay Bulvarı Bakırcılar Sitesi A Blok No: 25 Çankırı » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Çağlar

E-Posta Adresi :

alprncaglar18@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 609 03 74

Doğa, doğru anlaşıldığı zaman bir mucizeler denizidir. Atalarımız uzun yıllar her türlü dertlerinin, rahatsızlıklarının çaresini doğada bulmuşlardır. Doğal ortamda yetişen birçok bitkinin, farklı rahatsızlıklara iyi geldiği çok uzun yıllar boyunca bilinen bir gerçektir. Bugün alternatif tıp olarak da tanımlanan bu olgu, günümüz modern tıbbının da doğuş noktasıdır. Burada önemli nokta, hangi bitkinin hangi rahatsızlığa karşı ne şekilde ne kadar kullanılacağının iyi bilinmesidir. Tıpkı ilaçlar gibi, bitkiler de yanlış şekil ve miktarlarda kullanılırlarsa yarardan çok zarara yol açabilmektedirler.

Aktarlar uzun yıllardır ülkemizde şifalı bitkiler ve ürünlerini halkımıza ulaştırmak için görev yapan kişi ve işletmelerdir. Aktarlarda görev yapan insanların, müşterilerini doğru yönlendirmesi adına çok uzun yıllar bu alanda çalışmış, tecrübeli kişiler olması, müşterilerin sağlığı ve memnuniyeti açısından büyük önem taşır. Biz Lokman Aktar olarak içinde bulunduğumuz Çankırı alışveriş sektörü içeresinde müşterilimizden kazandığımız güvenle uzun yıllardır faaliyetlerimizi büyük bir gururla sürdürüyoruz. Eğitimli, özverili ve tecrübeli arkadaşlarımızla beraber hijyen ve müşteri memnuniyeti eksenli kalite anlayışımız bu güvenin tesis edilmesinde ki en önemli etkenler olmuştur.

Ürün gamımızda yer alan şifalı bitkiler ve bunlardan hazırlanan doğal kremlerin yanında, zayıflama çayları, gıda takviyeleri, doğal sabunlar ve organik ballarımız ile sadece rahatsızlıkların giderilmesi için değil, sağlıklı bir hayatın devamı için ihtiyacınız olan bütün besin ihtiyacınızı karşılamanız için tek adresiniziz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR