• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lonn Erkek Giyim

Adres :

Laleli Koca Ragip Pasa Caddesi İkbal Sokak Metropol İs Merkezi No: 10/1 Fatih/istanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Latif Demir

E-Posta Adresi :

l.onn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 663 98 11

Whatsapp 2:

0 (539) 663 98 11

Dış görünüşüne önem veren, çağa ayak uydurmak isteyen, başarılı erkeklerin yeni giyim adresi İstanbul Lonn Erkek Giyim olarak Fatih’te hizmet vermekteyiz. Yenilikçi vizyonunu müşteri talepleri doğrultusunda belirleyerek dünya tarzını yakalama amacını taşıyan firmamız, birbirinden farklı koleksiyonlarıyla müşterilerimizi şaşırtmaya ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

Moda sektörünün takipçisi olmayı ve getirdiği yeniliklerle erkek giyim sektöründe öncü bir rol üstlenmeyi hedefliyoruz. Müşteri taleplerini önümüze koyarak projeler hazırlıyoruz ve herkesin kendi trendini yakalayarak modaya ayak uydurmasını sağlıyoruz. Bunun için de müşterilerimize her türlü imkânı sunmaktan çekinmiyoruz.

Erkek giyiminde her türlü yaşa hitap edebilmek ve birbirinden farklı her türlü seçeneği sunabilmek için koleksiyon alanımızı günden güne genişletiyoruz. Stresli bir toplantının ortasında dış görünüşünüzün stresinizi uzaklaşmasını sağlamaktan tutun da güneşli bir pazar sabahı vücudunuzun rahatını en üst seviyeye taşıyacak konforda hazırlanan ürünlerimizle müşterilerimizin gözdesi olmayı hedefliyoruz.

İş seyahatleri, özel günler ve gündelik kullanımlar için tasarlanan ürünlerimiz Lonn Erkek Giyim deneyimlerinden bazılarıdır. İstanbul Fatih’te ürün yelpazesinin çekirdeğini atan firmamız Türkiye genelinde açılması planlanan firmalarıyla, geniş ve yeni bir marka sitili olmayı hedeflemektedir. Bunun için çalışmalarına devam etmekteyiz. Sizler de Lonn Erkek Giyim deneyimini yaşamak için bizlere firmamıza doğrudan ulaşabileceğiniz gibi internet adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Her türlü yaşa hitap eden ürün yelpazemizle, konforlu ve modern tasarımlarımızla Lonn Erkek Giyim olarak müşterilerimizin hizmetine her zaman hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR