• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lotus Restaurant & Cafe

Adres :

Altınova Mahallesi Hükümet Caddesi No: 2 (yurtiçi Kargo Yanı) Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Kaplan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 599 14 43

Whatsapp 2:

0 (534) 339 14 43

Ege ve Marmara doğasının iç içe geçtiği, herkesin göz bebeği haline gelmiş olan güzide beldemiz Ayvalık’ta hizmet veren firmamız Lotus Restaurant & Cafe birmilyonnokta.com üyeliği ile siz değerli müşterilerimize daha da yakın. Bulunduğumuz bölgede her tadanın beğenisini alan ve gün geçtikçe daha çok kişiye hizmet vermeyi başaran restoranımız et severlerin buluşma noktası haline gelmiştir.

Ayvalık denilince akla ilk gelen Girit yemekleri ve balığa biraz ara vermek isteyen herkes için mükemmel bir alternatif haline gelen restoranımız, Balıkesir restaurant sektöründe yenilikçi ve lezzetli yemekleri ile sağlam bir yer edinmiştir. Doğa harikası olan bölgede yetişen bitki örtüsüyle yapılan mezelerimiz ve bu bitkilerle beslenen hayvanların müthiş lezzetinin uyumunu gelip restoranımızda tatmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ege’nin yemek kültürünün Güneydoğu yemek kültürü ile buluşmasından elde ettiğimiz başarımızı siz değerli misafirlerimiz ile paylaşmak bizim için en mutluluk verici olayların başlarında gelmektedir. İster telefon ile evlerinize isteyeceğiniz bir ziyafet sofrası ister hijyen kurallarının sıkı sıkı uygulandığı restoranımızda geçireceğiniz mükemmel birkaç saat sonrasında, kebap yemeye olan bakışınızın değişeceğine garanti veriyoruz.

Lotus Restaurant & Cafe’de çalışan her bir personelimizin güler yüzü ve işine olan hakimiyeti ile dışarıda yemek yemenin tadını gerçekten çıkarabileceksiniz. Sadece yerel üretim olan ve en kaliteli ve taze malzemelerin kullanılarak hazırlandığı yemeklerimizle her daim bizi tercih eden mutlu müşterilerimizin arasına katılmanızı dört gözle bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR