• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lüks Döner & Kebap

Adres :

Taşpazar Mahallesi Ebuz Feyz Elçibey Caddesi Yeşil Ev Apartmanı No 4 (adese Karşısı Özsüt Yanı) Aksaray/merkez Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağatay Kılıç

E-Posta Adresi :

luksdoner797@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 535 26 55

Whatsapp 2:

0 (541) 535 26 55

İnsanlar olarak yeme, içme, barınma gibi zorunlu ihtiyaçlarımız vardır. Yaşamımızı sürdürebilmek için bu ihtiyaçlarımızın giderilmesi gerekmektedir. Ancak çalışma şartlarımızdan dolayı kendi yemeklerimizi yapmaya vakit ve enerjimiz her zaman kalmamaktadır veya ev ortamınızdan uzak bir konumda olmanızdan dolayı yapamayacak durumda olabiliyoruz. Bu yüzden yemek ihtiyacını giderebileceğimiz hizmetlere ihtiyaç duymaktayız. Kültürel miraslarımız arasından gelen kebap ve döner lezzetlerini yaşatmak ve sizlere hizmet vermek adına Lüks Döner & Kebap olarak bizler sizler için kurulmuş bir kurumuz.

Lüks Döner & Kebap Aksaray ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Aksaray restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere kebap ve döner hizmetleri sağlamaktayız. Bunların üretimini yaparken kaliteli, taze etler kullanmakta ve güvenilir bir üreticiden temin etmekteyiz. Alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde yemek ihtiyacınız gidermek için kaliteli hizmet veren bir Kebap & Döner salonu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Lüks Döner & Kebap ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR