• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Luna Baby Spa Ataköy

Adres :

Route İstanbul Rezidans Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mahallesi Çobançeşme E-5 Yan Yol No: 6/1 Kat: 8 D: 87 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuba Şanal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 717 61 75

İstanbul Bakırköy’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Luna Baby Spa Ataköy hem bebekler hem de ebeveynler için yepyeni deneyimlerin adresidir. Bebekler her ebeveynin en değerli varlıklarıdır. Ancak her bebek aynı zamanda yeni bir macera, yeni bir deneyimdir. Özellikle ilk dönemlerde bebeklerin konforlu zaman geçirmesi ebeveynleri de çok rahatlatır. Tam tersi ise hem bebeği hem ebeveynleri yorar. Bunun için bu dönemde bebekleri rahatlatacak aktivitelere katılmak, onlara uygun ortamlara dahil etmek gerekir.

İstanbul sağlık sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler hem bebekler hem de ebeveynler için modern bir ortam oluşturduk. Özellikle bebeklerinizin rahatlaması, dinlenmesi, bunu yaparken de öğrenmesi için pek çok uygulamayı hayata geçiriyoruz. Tamamen onlar için dekore edilmiş yeni nesil bir spa merkezi oluşturuyoruz.

Her bir alanında deneyim sahibi, bebeklerle ilgilenmekten keyif alan, sertifikalı, güvenilir, güler yüzlü ve özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte hem sizlerin hem bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Modern uygulamalarla gaz problemlerinin, kolik sancılarının, uykusuzluğun üstesinden geliyoruz. Kas ve motor gelişimlerini destekliyoruz. Bütün bunlar yanında 1 yaş organizasyonu gibi çeşitli organizasyonları da en keyifli en eğlenceli ve en konforlu şekilde mekanımızda yapabilmenizi sağlıyoruz. Bebek hidroterapi merkezi, bebek spa merkezi, bebek havuzu, anne bebek aktivite merkezi, bebek masajı salonu ve çok dahasını hizmetinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR