• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

M Tel İletişim Türk Telekom Satış Bayi

Adres :

Piri Mehmet Paşa Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 73 Silivri İstanbul İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melin Zayim

E-Posta Adresi :

melinzayim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 125 67 67

Whatsapp 2:

0 (507) 125 67 67

M Tel İletişim Türk Telekom Satış Bayi

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Teknolojinin gelişimindeki süreklilikten yararlanarak kendisini geliştirme noktasında bir an olsun durmayan, duraklamayan firmamız başarısını en çok da bu yönüne borçludur. Ticari hayatın ahlak kurallarını temel prensipleri arasında görebileceğiniz firmamız piyasada söz konusu olan rekabet koşulları gereği hareket eden, yasal düzenlemelerin ise dışına çıkmayan önemli çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR