• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Makyaj Ve Türban Tasarım Ulviyye Azeri

Adres :

İstanbul Büyükçekmece ve Beylikdüzü İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ulviyye Azeri

E-Posta Adresi :

ulviyyeazeri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 304 34 43

Whatsapp 2:

0 (537) 304 34 43

Makyaj daha güzel ve daha bakımlı görünmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği kişisel bakım yöntemidir. Günümüzde kişisel bakım ürünlerindeki zenginlik makyaj alanında sonsuz bir alternatif sağlamakta, hemen herkesin hayallerindeki görünüme kavuşması için çözüm sunmaktadır. Bunun için marifetli parmakla ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaktır. İstanbul Büyükçekmece’de hizmet veren Makyaj ve Türban Tasarım Ulviyye Azeri salonumuzda uzun yıllardır profesyonel makyaj yapıyor, kişiye özel tasarımlar hazırlayıp hayata geçiriyoruz.

İstanbul güzellik merkezi alanında yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen kuaför salonu haline geldik. Fakat bizler kendi potansiyelimizin de farkında olarak bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli saymayarak hep daha iyiyi yakalamaya çalışıyoruz. Bunun için sürekli gelişen ve değişen sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor, en yeni teknolojilerin kısa sürede salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz. Daima modaya en uygun, yeni yılın trendi tasarımları kişiye özel hale getirerek uyguluyoruz.

Güzellik merkezi olarak kaliteden kesinlikle ödün vermiyor, her biri dünya markası kişisel bakım ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Markaların en yeni serilerini ve en fazla rağbet gören ürünlerini tercih ediyor, misafirlerimizin sağlıklı, güvenilir ürünlerle hizmet almasını sağlıyoruz. Her biri kişisel bakım alanında tecrübeli, deneyimli ge zevk sahibi personellerimizle türban tasarımı, gelin saç makyajı, nişan türban tasarımı, porselen makyaj uygulaması, make up artist ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR