• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manav Akın

Adres :

Karaman Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı 6/b ( Demiryalayan Türbesi Kızılay Kan Bağışı Yanı ) Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Akın

E-Posta Adresi :

uzmanemre.03@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 188 00 80

Afyonkarahisar alışveriş sektöründe siz değerli müşterilerimizin toptan ve perakende meyve sebze ihtiyacını karşılamak üzere sektörde kapılarını açan firmamız; 420 m2lik bir alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini en hızlı ve en etkin bir şekilde karşıladık. Reyonlarımızda sadece mevsim meyve ve sebzelerini değil aynı zamanda mevsim dışı nadir bulunan tropikal meyveleri de bulundurduk. Sebze ve meyve satışlarının yanı sıra organik zeytinyağı, nar ekşisi ve organik şalgam suyu satışları gibi farklı organik ve doğal çeşitlerimiz ile de hizmet vermekteyiz.

Firma olarak temizlik, hijyen, titizlik ve düzen başlıca çalışma prensiplerimizdir. Bu prensiplerimiz ekseninde reyonlarımızın temizliğine, tazeliğine ve düzenine son derece önem göstermekte ve gıda güvenliği standartlarına en azami düzeyde gayret sarf etmekteyiz. Meyve ve sebze ürünlerimiz başta olmak üzere satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizin tedarik edildiği toptancı ve üreticilerin özenle seçmekteyiz. Dolayısıyla reyonlarımızda her zaman en seçkin ve en taze ürünleri bulundurmaktayız.

Bölgemizin en çok tercih edilen manavı olarak; her zaman müşteri memnuniyetini optimum düzeyde oluşturmak önceliğimiz olmuştur. Bu önceliğimiz kapsamında siz değerli müşterilerimizin alışveriş ihtiyaçlarını keyifli bir şekilde tedarik etmelerini sağlamak ve tüm beklentilerini karşılamak tek hedefimizdir. Firmamıza anlık ve günlük siparişlerinizi alo paket manav hattımızdan oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınız en kısa sürede personelimiz tarafından kapınıza kadar ulaştırılacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR