• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manavgat Koltuk Döşeme

Adres :

Yayla Mahallesi Barbaros Caddesi No: 34/z2 Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Gök

E-Posta Adresi :

manavgatkoltukdoseme@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 287 39 32

Manavgat Koltuk Döşeme firması olarak Antakya'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Antalya koltuk döşeme alanında hizmet vermekte olan firmamız Manavgat Koltuk Döşeme olarak geniş bir hizmet alanını sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler birçok insanın evinde işyerinde kullandığı koltuklar üzerinedir. Bu konuda farklı türde hizmetleri olan firmamız ihtiyaca yönelik olarak çalışmaktadır.

Firmamızın sunduğu ilk hizmet koltuk tamir işlemidir. Koltuk tamir işlemimiz zarar görmüş olan koltuklarınızın gerekli tamirini yapmak ve tekrar kullanılabilir bir hale getirmek içindir. Tamir işlemi yaptığımız koltuklar ilk gün ki haline geri dönmekte ve uzun yıllar kullanım sunmaktadır. Firmamız bu hizmetimin yanı sıra sunduğu bir diğer hizmeti ise sandalye tamir işlemidir. Her türde sandalyenin de tamirini de yapabilmekteyiz.

Firmamızın bir diğer hizmeti ise koltuk kumaşı değiştirmedir. Bu hizmeti ile birlikte sahip olduğunuz koltukların döşemelerini değiştirerek yenileyebilmekteyiz. Sizlere farklı türde de döşeme şekilleri sunan firmamız yeni türde bir döşeme ile yeni bir koltuk almışsınız hissini de yaşamaktayız. Firmamız bu hizmetini de sandalyelere de sunabilmekteyiz.

Firmamız koltukların sadece döşemelerine de değiştirmemekteyiz. Zarar gören koltuk süngerlerini de değiştirebilmekteyiz. Firmamız tüm yenileme ve tamir işlemlerimizi en iyi malzemeler ile birlikte sunduğu için koltuklarınınız sıfır bir koltuk gibi kullanılabilmektedir. Firmamız randevulu bir şekilde hizmet verdiği için hizmet almak için müşteri hizmetlerimizden randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR