• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manavgat Tatlı Telaşlar Şeker Evi

Adres :

Yukarı Hisar Mahallesi Hastane Caddesi No: 15/z5 Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meziyet Karadağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tatlitelaslarreklam@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 065 82 51

Manavgat’ta kurulan ilk şeker evi olan Tatlı Telaşlar Şeker Evi isimli firmamız, birmilyonnokta.com adresinde de siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin en mutlu anlarında kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizle, dürüst ve ahlaklı iş anlayışımızla hizmet etmekteyiz.

Ürünlerimiz tamamen sağlıklı olmakla birlikte, içerisinde dayanma süresini artırmak için herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünlerimizi hazırlarken hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve müşteri beğenisini sizlere garanti etmekteyiz. Bunun için gün geçtikçe değişen süsleme sektörünü de yakından takip ediyoruz ve ürünlerimizi daima en iyi şekilde üretme prensibiyle hazırlıyoruz. Yılların vermiş olduğu birikimle sektörde yeterli deneyimi kazanmış olan aşçılarımız, ürünlerimizi estetik ve şık bir şekilde hazırlamaktadır.

Kullandığımız ürünler Tarım Bakanlığı ve Türk Gıda Kodeksine uygundur. Kendisini ülkemizde ve dünya genelinde kanıtlamış markaların ürünlerini ustalıkla yorumlayıp sizlere damağınızda yer edinecek lezzette, sağlıklı lezzetler üretmekteyiz. Kış aylarında yazın özenle temizlenerek dondurulmuş meyveleri kullanmaktayız. Diğer mevsimlerde ise taze ürün kullanarak lezzetli pastalar hazırlamaktayız. Hizmetlerimiz bütçenize uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Firmamız olarak, Antalya alışveriş sektöründe yaptığımız hizmetin kalitesiyle büyük bir yer edindik. Sizlerin en mutlu anlarında yanlarında olmaktan mutluluk duymaktayız.

Düğün, nişan, mevlit töreni gibi organizasyonlarınızda sizlerin yanındayız. Hastane ve doğum odası süsleme hizmetleri de vermekteyiz. Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Bizlere irtibat numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlarla almanız için sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR