• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manolya Pastanesi

Adres :

Merkez Kuledibi Mah. Sahil Cad. No: 58 Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servet Yıldırım - Mahmut Yıldırım

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (543) 629 85 72

Yediden yetmişe herkesin vazgeçilmezi olan tatlılarımızı, pastalarımızı usta ellerle yapan firmamız Manolya Pastanesi birmilyonnokta.com un üyesidir. Artvin pasta ve pastane sektörü içinde kendini kanıtlayan firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; yaş pasta, baklava, börek, ekler, kurabiye çeşitleri, kuru pastalar, tasarım nişan pastası, düğün pastaları ve kilo ile sipariş hizmetlerini sunmaktayız.

Firma olarak ürünlerimizde kaliteyi ön plana çıkarmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli konuların başında gelir. Ürünlerimiz tamamı tüm sağlık kurallarına uyularak, temizlikten ödün verilmeden, taze olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimiz yapılırken kullandığımız malzemeler de aynı şekilde kaliteden ödün vermeden tedarik edilmektedir. Çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı eğitimli, işlerimde deneyimi olan kişilerden oluşmaktadır. Yıllarıdır sektörde emek vermiş olan firmamız zaman içinde başarılarıyla müşterilerimizin güvenini kazanmayı bilmiştir. Müşteri kitlemiz her geçen gün artmaktadır. Yaptığımız her üründe önce tazelik ve lezzet, sonra da estetiğe önem verilmektedir.

Faaliyetlerimize başladığımız zamandan bu zamana kadar hep daha iyiyi yapma hedefi ile çalışmalarımıza devam ettik. Bu yaklaşım bizler sektörde lider konuma getirdi. Müşterilerimizden gelen taleplerde onlara en güzelini sunmaya çalıştık. Tasarım pastalarımız sanat eserine dönüştü. Müşterilerimizin her hayal ettiğini tasarlamaya çalışmaktayız. Tüm özel günleriniz için kafanızda tasarladığınız ya da modelini beğendiğiniz modelleri bir gün önceden bizlere ulaştırdığınızda ertesi gün istediğiniz saat diliminde teslim etmekteyiz. Hızlı servis elemanlarımızla tam zamanında teslimatı garanti ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler