• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manyaz Balıkçılık

Adres :

Mansuroğlu Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi 147/b Bayraklı /izmir İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Manyaz

E-Posta Adresi :

manyazali@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 664 27 49

Whatsapp 2:

0 (533) 664 27 49

Whatsapp 3:

0 (534) 768 40 21

İzmir denizcilik kategorisi altında yerini alan firmamız dünya genelinde tanınmış olan kaliteli markaların ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Balıkçılık ile alakalı hemen her ürüne sahip olsak da eğer kadromuzda yer alan personellerimiz güler yüzlü, müşterileri ile iyi bir şekilde iletişim kurabilen, mağaza içerisinde yer alan ürünlerin amacına ve yerine hâkim olan kişiler değilse firma olarak kaliteden de bir bütün olarak bahsedemeyiz. O nedenle bu konudaki hassasiyetimizden özellikle söz etmek isteriz.

Ürünlerimizin her birini en makul fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmakta, sektöre yönelik en güncel gelişmeleri yakından takip ederken hizmetlerimize ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda yön vermekteyiz.

Balık ağı, olta makinesi, olta kamışı, olta iğnesi, misina, sahte balık, dalış malzemesi, yem, şişme bot, tekne, deniz motoru vb. malzemeler firma olarak satışını üstlendiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Tedarikçi ağımızın geniş oluşu sayesinde hemen her malzemenin sizlere ulaştırılabilmesi mümkün olurken sizler, balıkçılık kategorisi altında yer alan her tür ihtiyacınızı en kolay şekilde karşılama fırsatına sahip olmaktasınız.

Hizmette kalite standartlarını ön plana alarak bugünlere gelen firmamız aradığınız ürünü hız faktörü eşliğinde sizlere sunarken ürün yelpazemizin genişliği ile kendimizi sürekli yenilediğimizi de gözler önüne sermektedir.

Firma olarak geride bıraktığımız her gün için yepyeni ürünlerle karşınıza çıkarken bulmakta güçlük çektiğiniz malzemeleri sizlere sunmaktan böylece ihtiyaç ve beklentilerinize yanıt olmaktan gurur duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR