• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mapaix Güzellik Merkezi Artvin

Adres :

Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. Cebeci İş Hanı Kat: 1 Artvin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saliha Kılıçel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 680 30 15

Artvin'de güzellik sektöründe hizmet veren ve birmilyonnokta.com üyesi olan Mapaix Güzellik Merkezi Artvin isimli firmamız, çığır açan yenilikleri ile hizmetinizde. Bu sektörün en çok tercih edilen ve yenilikleri ile cezbeden firması olarak bizler, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Güzelleşmek ve gençleşmek isteyenlerin tek alternatifi olan firmamız, büyüdükçe büyüyor ve gelişiyor. Geniş yelpazeli hizmeti ve son derece tecrübeli çalışan kadrosu ile eşi benzeri olmayan bir hizmet sunan firmamız, sektörün en zirvesinde yer edinmiştir. Her hizmetinde bir kademe daha üste çıkan firmamız, her kesime hizmetini ulaştırmayı başarmıştır.

Artvin güzellik merkezi, protez tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması, manikür pedikür, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, cilt bakımı ve masajı, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama, g5 masajı, kalıcı makyaj ve lazer epilasyon hizmeti vermektedir. Saydığımız hizmetler ile de sınırlı kalmayıp her gün yeni bir hizmet vermeye başlayan firmamız, müşterisini hem hayretler içerisinde bırakıyor hem de yenilikleri ile sevindiriyor. Artık dilediğiniz bakımı tek bir firmadan almaya hazır mısınız?

Bakım bizler için oldukça önemlidir ve bakım yaptıkça mutlu hissederiz. Genç kalmak ve güzelliğimize güzellik katmak istiyorsak düzenli bakım yaptırmalıyız. Bu bakımı da kaliteli ve güvenilir bir firma üzerinden yaptırmak oldukça önemlidir. Kaliteli ve güvenilir bakım hizmetini çok uzaklarda aramayın çünkü hemen yanı başınızda yer almaktayız. Bakım hizmeti ile yanınızda yer alan firmamızı arayarak dilediğiniz zamana bakım randevusu oluşturabilirsiniz. Gençleşmek ve güzelleşmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Güzelliğiniz için çalışıyor ve büyümeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR