• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maraş Künefe

Adres :

Nihat Danışman Mahallesi Atatürk Caddesi No: 19/a Soma Manisa Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Boztepe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

marasdo4546@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 493 14 35

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan tatlı kültürünün Manisa’daki temsilcilerinden biri olduğumuzun farkındayız. Henüz sunduğumuz tatlarla tanışmamış müşterilerimizi de bu lezzet şölenine katmak için sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Maraş Künefe olarak ustalarımızın yaptığı enfes tatlı çeşitlerini ve güler yüzlü, kaliteli hizmeti bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Tatlı üzerine geleneksel ve bir o kadar da yenilikçi yaklaşımla hazırlanan ürünlerimiz kendi imalatımız olup, sizlerin güvenle tüketmeniz için itina ile hazırlanmaktadır. Hijyen kurallarının ön planda tutulduğu işletmemizde, ürünlerimizde kullanılan fındık, fıstık, ceviz vb. tüm malzemeler güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Doğal, katkı maddesi içermeyen ve sağlık açısından güvenirliliğinden hiçbir endişe duymadığımız malzemeleri tercih etmekteyiz. Ürünlerimizin lezzetinden hiçbir şey kaybetmemeleri ve her geldiğinizde aynı tatlarla buluşmanız için ustamızın hünerli ellerine güvenimiz tamdır. Hizmetimizin takdir toplayan bir seviyeye gelmesinde, işini bilen ve yaptığı işi severek yapan çalışanlarımızın emeği yadsınamaz.

Dilerseniz ailenizle ya da arkadaşlarınızla, dilerseniz misafirlerinizle gelip, eşsiz lezzetleri yerinde tadabileceğiniz işletmemizde, tatlı eşliğinde hoş sohbetler yapabileceğiniz bir ortam bulabilirsiniz. İsterseniz de sipariş verebilir ve sevdiklerinize en tatlı hediyeleri hünerli ustalarımızın ellerinden çıkan enfes tatlı çeşitleriyle sunabilirsiniz.

Manisa Pasta ve Pastane sektöründe verdiği kaliteli hizmetlerle yerini edinmiş firmamızda sizleri ağırlamak bizler için büyük bir onurdur. Misafirperverliğin en mükemmel halini bulabileceğiniz ve canınız her tatlı çektiğinde aklınıza ilk gelecek uğrak yeri olmayı arzuluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR