• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mas Sigorta Çeşme

Adres :

İnönü Mah. 2001 Sok. No: 104/g Sezen Çarşısı İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bilgiç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 414 61 52

Whatsapp 2:

0 (533) 743 12 63

Mas Sigorta Çeşme isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olan, sigorta finans sektöründe hizmet sağlayan bir firmadır. Gerçekleşme ihtimali olan durumlarla karşılaşıldığı zaman oluşan hasarların giderilmesini sağlayan sigorta, hem gelecekle ilgili maddi kaygıları azaltır, hem de güven sağlar. Bu nedenle, güvenilir firmadan sigorta yaptırmak, asla kaybettirmez. Biz, yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, alanında uzman ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte size sigorta konusunda yardımcı olmaktayız.

Trafik sigortası, iş yeri sigortası, sağlık sigortası, kaza sigortası ve deprem sigortası gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi, diğer firmalara kıyasla oldukça ekonomik ücretler üzerinden sağlıyoruz. Hem can güvenliğinizi hem de mal güvenliğinizi sağlamak için güvenle bizlerden hizmet alabilirsiniz.

İzmir sigorta finans sektöründe hizmet veren firmamız, bu alandaki en yetkin acente firmasıdır ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sağlamaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, sizlere en uygun fiyatlara en üst kalitede hizmet sunmak temel hedeflerimiz arasındadır. Misyonumuz, kaliteli hizmetten ödün vermeden, mutlu ve memnun müşteri sayımızı artırmaktır. Sizler de garantici olmak, hayatınızdaki risklere karşı önlem almak, oluşabilecek zararları en aza indirgemek, gelecekle ilgili kaygı duymamak için bizleri tercih ederek sigorta işlemleriniz için hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, en uygun fiyat tekliflerini almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR