• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maşınga Börek Evi

Adres :

Emek Mahallesi Bişkek Caddesi No: 125-127 D Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

masinga.borek@gmail.com

Maşınga Börek Evi olarak Ankara'da sunduğumuz hizmetlerimiz artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Ankara pasta ve pastane sektöründe hizmet veren firmamız Maşınga Börek Evi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler börek üzerine olup çok farklı türlerde ve farklı bölgelere özgü olan börekleri sunmaktayız. Bölgesellerimizin yanında bir dizi farklı türde ürün üzerine de hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler ile birlikte müşterilerimize eşsiz bir deneyim sunmaya çalışmaktayız.

Birçok farklı türde ürünü bir arada sunan firmamız sunduğu tüm ürünleri günlük olarak çıkarmakta ve taze bir şekilde sunumunu yapmaktadır. Firmamızın sunduğu önemli hizmetlerinden birisi Boşnak böreğidir. Boşnak böreği birçok insan tarafından sevilerek tüketilen bir börek türüdür. Bizler börek evi olarak Boşnak böreğini geleneksel tarzında hazırlayıp pişirerek eşsiz bir klasikleşmiş Boşnak böreği lezzetini sunmaktayız. Bir diğer börek çeşidimiz ise gül böreğidir. Gül böreği ismini şeklinden alan bir börek çeşididir. Çok sevilen bu börek çeşidi peynirli gibi farklı türlerde üretilmektedir. Bizlerde börek evi olarak bu börek türüne de menümüzde yer vermekteyiz.

Daha bir sürü börek türünün sunumunu yapan firmamızın farklı alanlarda ki hizmetlerinden birisi toplu börek siparişidir. Toplu börek siparişi ile istediğiniz türde börek çeşidimizden istediğiniz zamana kadar makul derecede üretebilmekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise alo pakettir. Alo paket servisimiz ile yine istediğiniz ürünümüzden istediğiniz noktaya olabilecek en kısa sürede ürün getirebilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR