• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maslax Güzellik Merkezi

Adres :

Muratpaşa Mahallesi Haşıl Efendi Caddesi Vani Efendi İş Merkezi No: 9/b Yakutiye Erzurum Erzurum » Yakutiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Bağlan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozlembaglan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 369 06 10

Whatsapp 2:

0 (552) 369 06 10

Güzellik geçmişten günümüze her dönemde önemli bir yere sahip olmuştur. Siz değerli müşterilerimizin güzelliklerini ön plana çıkarmak adına küçük dokunuşlarla hayatınıza farklı bir anlam katarak Maslax Güzellik Salonu olarak uzun yıllarıdır sizlere hizmet vermekteyiz.

Güzellik salonumuz Erzurum ili Yakutiye ilçesinde hizmet veren yerel bir kuruluştur. Erzurum güzellik merkezi sektöründe ilinin öncülerinde biridir. Ve bu sayede en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir. Hizmetimiz şuan için sadece kadın müşterilimize yönelik olarak sunmaktayız.

Maslax Güzellik salonu olarak her zaman güler yüzlü ve alanında uzman çalışan kadrosuyla siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, hijyen koşulları çerçevesinde uzun süreli bir müşteri memnuniyeti amacı ile çalışmaktayız.

Verdiğimiz bu kaliteli ve profesyonel hizmetten ötürü çok kısa bir sürede bölgemizde yüzlerce müşteriye ulaştık. Kurumumuzda kalıcı makyaj, kalıcı oje, epilasyon hizmetleri, klasik cilt bakımı, masaj, manikür-pedikür, peeling, kaş tasarım ve bakımı, saç tasarım ve bakımı gibi birçok alanda hizmet sunmakta ve bu hizmetlerden aldığımız olumlu geri dönütler çerçevesinde sizlere daha iyi hizmet kalitesi sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

İlk günden bu yana olan hizmet aşkımız, güler yüzlü çalışanlarımız, disiplinli ve hijyenik çalışmalarımız ile yolumuza devam etmekteyiz. Güzelliğiniz ile alakalı herhangi bir konu için yardıma ihtiyacınız olduğunda sizleri Maslax Güzellik Salonu’muzda ağırlamaktan büyük onur duyarız. İletişim adreslerimizden bizle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR