• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Master Oto Kurtarma

Adres :

Çaldıran Mah. 490. Cad. No: 17/1 Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Öztürk - Orhan Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 024 52 35

Whatsapp 2:

0 (507) 023 42 15

Ankara Keçiören’de faaliyet gösteren Master Oto Kurtarma firmamızbirmilyonnokta.com. üyesi bir işyeridir.Trafiğe çıkan her araç aslında arıza, kaza gibi risklerle karşı karşıyadır. Düzenli bakımları ve kontrolleri yapılan araçların aniarıza verme ihtimalleri azalsa da trafikte her şey sizin kontrolünüzde değildir. Kimi zaman başka sürücülerin hataları sizin de zarar görmenize neden olabilir. Bütün bu durumlarda oto kurtarma hizmetleri kurtarıcınız olacak, içine düştüğünüz halden sizikurtaracaktır.

Ankara yol yardımsektörünün lider firmalarından birisi olarak yıllardır Keçiören ve diğer bütün bölgelerde profesyonel hizmet veriyoruz. Araçlarının marka ve modeli her ne olursa olsun ihtiyaç anında yanı başınızda oluyoruz.Bir kazaya karışmış olabilirsiniz. Aracınız ansızın yol ortasında istop etmiş olabilir. Ya dapark ettiğiniz aracınızı yeniden çalıştıramamış olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi aramak velokasyonunuzupaylaşmaktır.

Firmamız her zaman hızlı ve güvenli hizmet prensibine sahiptir. Sürücülerimiz bütünlokasyonlarıen iyi şekildebilmektedir. Bu sayede bulunduğunuz yere en hızlı şekilde ulaşmamız mümkündür.

Master Oto Kurtarma olarak araçlarınıza en az sizin kadar önem veriyoruz. Kontrolümüzdeyken hiçbir zarar görmemesini sağlıyor, tamamengüvende kalmalarınısağlıyoruz.Aracınızla alakalı sorunların ne zaman baş göstereceğinin belli olmamasından dolayı kesintisiz hizmet veriyor, 7 gün 24 saat acil yol yardım, acil oto kurtarma taleplerinizde bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR