• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mater Ayakkabı

Adres :

Çerkezköyayazpaşa Mahallesi Çerkezköy Caddesi No: 61 Saray Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç İnanç

E-Posta Adresi :

erdincinanc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 244 89 91

Whatsapp 2:

0 (532) 244 89 91

Ayaklarımız bizim için çok önemli uzuvlarımızdır. Bu yüzden dikkatli bakmalı ve ortopedik ayak sağlımızı bozmayan ayakkabılar kullanmalıyız. Günümüzde birçok ayakkabının replikası üretilmekte ve piyasada satışı yapılmaktadır. Ancak bu ayakkabılar kalitesiz malzemelerden üretilip, ayak sağlığına zararı olan ürünlerdir. Mater Ayakkabı olarak bizler orijinal ürünler satmakta ve sizlerin sağlığınızı önemsemekteyiz.

Mater Ayakkabı Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Tekirdağ alışveriş sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere piyasada kendisini kanıtlamış olan ayakkabı marklarının satışını yapmaktayız. Bu sayede sizlerden daha yüksek bir müşteri memnuniyeti almaktayız. Bünyemizde her tür ayakkabı modeli ve markasının ürünleri bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de ayakkabı ihtiyacı var ve orijinal, kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Mater Ayakkabı iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve uygun fiyatlandırmalarımızı öğrenebilirsiniz. Mater Ayakkabı ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR