• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Pusula Kreş ve Anaokulu

Adres :

Güzelkent Mahallesi 2617. Sokak No: 6 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Ergin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 882 14 84

Whatsapp 2:

0 (536) 458 48 22

Çocuklarımızım ilk eğitimlerinde tek adresiniz Mavi Pusula Kreş ve Anaokulu birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanların bebeklikten yetişkinliğe evrilen sürecinde ferdi ve toplumsal yaşamının dizayn edilmesi; sonra ki akademik kariyerinde referans alabileceği bir geçmişi olması açısından alacağı ilk profesyonel eğitimin önemi ve gerekliliği günümüzde su götürmez gerçekler arasında yer almaktadır.

İlk eğitim her ne kadar ailede başlasa da önce birey sonra da toplumun bir parçası olma bilinci profesyonel bir eğitim planı çerçevesinde daha sağlıklı ve bilinçli yönetilebilmektedir. Bu minval üzere şirket olarak en birinci vazifemiz; çocuklarımızı akademik eğitim ve öğretim hayatlarına hazırlamadan önce, birey olabilme ve toplum bilincini aşılayabilme anlayışı içerisindeyiz.

Ankara eğitim sektöründe hizmet kalitesi ile kendinden bahsettiren şirketimiz; işinde tecrübeli öğretmenlerimiz, eğitim imkanları olarak standartların üstünde hizmet kalitemiz ile çocuklarımızı; bireysellikten çıkarıp toplumsal bilinç düzeyini aşılayıp, öğrenmeyi öğretmeyi amaçlamaktadır. Çağının gerektirdiği bilgi birikimine sahip dinamik ve formasyon sahibi öğretim kadrosu; çocuklarımızın duyusal, bilişsel, psiko-motor ve dil konularında gelişim düzeylerini takip ederek boş zamanlarında da yaratıcı özelliklerini geliştirici aktiviteler ile geçirmelerini sağlamaktadır. Özellikle yoğun iş temposunda çocuklarımıza ayırdığımız zaman aralıklarının gittikçe kısalması; onların emsallerine göre daha geride kalmalarına ve akademik öğretim hayatlarında adaptasyon sorunlarına neden olmaktadır.

Gelişen teknoloji ile beraber bilginin sürekli el değiştirmesi sonucu doğru kaynaklardan beslenen insanların, her zaman en önde olduklarını bildiğimiz için çocuklarımızı en güncel kaynaklardan beslemek eğitim prensibimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR