• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Sakal Erkek Kuaförü

Adres :

Doğancı Mahallesi İnönü Caddesi No: 9 Mut / Mersin Mersin » Mut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Şahin

E-Posta Adresi :

mavisakalmut@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 557 80 40

Whatsapp 2:

0 (531) 986 00 00

Kim demiş bakımlı olmak kuaföre gitmek yalnız kadınlara mahsus bir durumdur diye. Günümüzde kadın bakımı kadar erkek bakımının da yaygınlaştığı gözle görülür bir durumdur. Eskiden mahalle berberlerinde şöyle bir toparlasan yeter diyerek yetinmeye çalışan erkekler, günümüzde artan seçenekler neticesinde kendi tarzlarını bulacakları, orijinal işler çıkartan yeni mekânlara gitmeyi tercih ediyorlar. Bizde tam olarak bu noktada Mersin Erkek Kuaförü olarak devreye giriyoruz. Müşterilerimizi memnun edecek, yüz hatlarına en uygun, saç ve sakal modellerini belirleyerek kendi stillerini oluşturmalarına yardım ediyoruz.

Peki sadece bu kadar mı? Elbette değil. Her gün yeni bir tarzın moda olduğu gündemi yakından takip ediyoruz. Saç yapım malzemelerindeki teknolojik ilerlemelerin de yakından takipçisi olan salonumuz yenilikçi ve özgün tarzlar ortaya koyabilmek için tüm kullandığı gereçlerini sıklıkla yenilemektedir. Sadece saç ve sakal ile ilgilenmeyen salonumuz bunların yanı sıra saç bakımı, cilt bakımı, manikür, pedikür, el ve ayak bakımı gibi hizmetleri tüm hijyen kurallarına özen göstererek sunmaktadır. Mavi Sakal Erkek Kuaförü sunduğu tüm bu hizmetlerle daha bakımlı ve daha sağlıklı vücutlar vaat etmektedir siz sevgili müşterilerimize.

Yukarıda sıralamış olduğumuz tüm hizmetleri, deneyimli ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız aracılığı ile sunuyoruz. Ayrıca salonumuzda kaliteli hizmet sunumuna verdiğimiz önem kadar güler yüz ile hizmet sunumu konusuna da dikkat diyoruz. Biz inanıyoruz ki kurumumuzun varlığı, hizmet almış müşterilerimiz mutluluğu ile doğru orantılıdır. Bu inançla müşterilerimizi özel günlerinde de yalnız bırakmıyoruz ve belirtecekleri adreslere giderek heyecanlarına ortak oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR