• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Tekel Şarküteri

Adres :

Gülbahar Mahallesi Galata Deresi Caddesi No 41 -43 B Şişli/istanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Koyunoğlu

E-Posta Adresi :

yunusbjk371@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 811 61 21

Şarküteriler içerisinde pek çok ürünün bulunduğu yerlerdir. Pek çok farklı yerden alışveriş yaparak alınacak ürünleri şarküterilerde bir arada buluyor oluşu ise sizlere zamandan büyük bir fayda sağlamış olacaktır. İstanbul alışveriş sektöründe biz Mavi Tekel Şarküteri ismiyle bulunmaktayız.

Mavi Tekel Şarküteri’de pek çok ürün bulunmaktadır. Bulunan ürünler tümüyle bilinen markalara aittir. Kaçak ve sahte ürünlerin veya son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Gıda malzemelerinizi, içeceklerinizi, alkollü içeceklerinizi, sigaralarınızı, kahvaltılık ürünlerinizi, temizlik ve bakım ürünlerinizi kısacası ekmeğinizden suyunuza ihtiyacınız olan her şeyi bizde bulmanız mümkündür.

Şarküterimizin temiz oluşu, düzenli oluşu ve pek çok çeşidi içinde bulunduruyor olması sebebi ile ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz. Pek çok çeşidimiz olmasının bir diğer artısı ise fiyatlarını karşılaştırma seçeneğinizin olmasıdır.

Uygun fiyatlara kaliteli ürünlerin satışını sağlıyor oluşumuzun yanı sıra sizlerin memnuniyetini önemseyen yaklaşımımız sayesinde, ihtiyacınız olan ve bizde bulunmayan ürünleri de sizler için getirtebileceğimizi belirtmek isteriz.

Alışverişini bizden yaparak bizim bu sektörde tutunmamızı sağlayan müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarken sizlerle de yollarımızın kesişeceği günü heyecan içerisinde bekliyoruz. Bize gelemediğiniz zamanlarda paket servis seçeneğimizin var olduğunu belirterek istediğiniz ürünleri kısa süre içerisinde adreslerinize teslim edebileceğimizi de belirtmek isteriz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir veya Mavi Tekel Şarküteri’ye gelerek ihtiyacınız olan tüm ürünlere aynı yerden ve uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR