• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavinin Yeri Adanalılar Ocakbaşı

Adres :

Eskiçeşme Mah. Büyük İskender Cad. No: 27/b2 Gümbet Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sema Ak Kalmış - Cumali Kalmış

E-Posta Adresi :

semaak1881@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 353 21 11

Whatsapp 2:

0 (543) 353 21 15

En çok yerli ve yabancı turistin tatil için geldiği Bodrum’da hizmet vermekte olan Mavinin Yeri Adanalılar Ocakbaşı birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla restaurant sektöründe verdiği hizmetlerle lider konumda olan firmamız özellikle yabancı turistlerin beğenisini kazanmaktadır. Yöresel tatlardan oluşan menülerimizle restaurantımızda her damak zevkine hitap edecek bir ürün bulunmaktadır. Firmamızda çalışmakta olan personellerimiz tecrübeli, yıllarca restaurant sektörüne emek vermiş ustalardır. Restaurantımızda temizlik kurallarına itinayla uyulmaktadır, müşterilerimizin sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Menülerdeki yemekler pişirilirken kullanılan ürünler anlaşmalı yerlerden günlük olarak taze olarak temin edilir.

Her öğün olmakla birlikte genellikle yaz aylarında akşamları ve gece eğlenceleri sonrasında müşterilerimizi restaurantımızda ağırlamaktayız. Tavuk şişler, çöp şişler, çeşitli pideler, salatalar, kavurmalar, lahmacunlar, kuzu tandırlar, ciğer şişler, acılı ve acısız dürümler, kebaplar ve vejetaryen yemekleri ile değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensiplerinden ödün vermeden, bu sayede de müşteri güvenini kazanarak bugünlere gelmiştir.

Firma olarak hedefimiz hep ileri doğru yürümek için gayretle çalışmalarımıza devam etmektir. Önceliklerimizden biri de yabancı turistlere yemeklerimizi daha fazla anlatabilmek ve bilinmelerini sağlamaktır. Bu anlamda firmamız sürekli kendini geliştirmekte ve yenilikleri takip etmektedir. Paket servisimizle de yine tüm Bodrum ve çevresine hızlı ve geniş hizmet ağı ile yemekleri servis etmekteyiz. Uygun fiyatlarımız da özellikle turist müşterilerimizin ilgisini çekmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR