• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavizade Su Kaynarca Bayii

Adres :

Fevzi Çakmak Mah. Girne Cad. No: 57 Kaynarca İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Gem

E-Posta Adresi :

mahmutgem@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 236 96 88

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Mavizade Su Kaynarca Bayii birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yıllardır sizler için güven ve kalitenin adresi olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak sizlere suyun en güzel halini sunuyoruz. Sağlığınız için sizlere sağlıklı su tedarik etme gayretiyle çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede verdiğimiz hizmet kalitesiyle öncü firmalar arasındayız.

İstanbul hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız rekabet ettiği alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır. Ticari kaygıdan uzak müşteri odaklı bir hizmet politikası sayesinde yıllardır geniş müşteri kitlesine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Damacana su ve pet su satışları ile sizlere gündelik hayatta en temel ihtiyacınız olan suyu tedarik etmektedir. Firmamız kurulduğu ilk günden beri verdiği hizmet kalitesini her defasında daha da geliştirerek sizlerin huzuruna çıkmayı başardı. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yenilikçi anlayışla istifadenize sunmaktadır.

Firmamız sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şeklide karşılık verme gayretiyle ilk günden beri özveriyle çalışmaktadır. Bize ulaşmanız için aradaki engelleri ortadan kaldırmaktayız. En sağlıklı suyu en uygun fiyatlarla sizlerin istifadesine sunmaktayız. Ayrıca her daim yenilediğimiz kampanyalarımızla sizlere avantajlı alışveriş imkanları sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi ticari kazancın ötesinde sizlerin memnuniyeti adına yerine getirerek sizlerin rağbet ve desteği ile ilk günden beri emin adımlarla ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR