• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maydonoz Döner Aliağa

Adres :

Kazım Dirik Mah. İstiklal Cad. No: 88/c İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Ateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fatihfurkanates2525@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 799 56 00

Türk mutfağına özgü bir yemek türü olan döner, iç yağ ve baharat karışımlarının iyice terbiyesi yapılmış tavuk veya kırmızı et parçalarının odun ateşi karşısında pişirildiği bir yemek türüdür. Hem lezzeti hem de doyuruculuğu nedeniyle 7’den 70’e pek çok bireyin en sevdiği lezzetler arasında yer almaktadır.

Maydonoz Döner Aliağa olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında birbirinden lezzetli ve kaliteli ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Müşterilerimizin isteklerine göre tavuk veya et dönerlerimizi farklı servislerle müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Tavuk dönerlerimizi, Hatay usulü soslu veya dürüm döner olarak farklı boyutlarda müşterilerimizin beğenilerine sunarken et dönerlerimizi ise İskender, pilav üstü, porsiyon veya dürüm döner olarak hazırlamaktayız. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak amacıyla da çalışmalarımızı sıkı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Hem tavuk hem de et ürünlerimizi İslami kurallara göre kesim yapılan bölgelerden satın alarak tüm etlerimizi özel soğuk depolama alanlarımızda korumaya almaktayız. Hazırladığımız tüm ürünlerimiz için kullandığımız malzemelerimizi özenle seçerek depolarımızı sık sık kontrollerden geçirmekteyiz. Böylelikle de müşterilerimize sunduğumuz tüm yemeklerimizin üst düzey kalitede ve her zaman taze olmasını sağlamaktayız.

Gerek lezzeti gerek kokusu gerekse de görüntüsü ile mükemmel bir ziyafet imkânı sağlayan dönerlerimiz sayesinde de İzmir restaurant hizmeti sunan diğer firmalara karşın lider konumda yer almaktayız. İşinin ehli kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımız ile sürekli kendimizi geliştirmeye ve sektörümüzde ilerlemeye de devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR