• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mc Meşhur Kilis Tavacısı Kasap

Adres :

Güneş Mah 1 Nolu Cad No 86/b Şahinbey Gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cuma Usta & Mehmet Ali Usta

E-Posta Adresi :

malidogan79@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 853 48 83

Whatsapp 2:

0 (546) 642 78 79

Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren işletmemiz vermiş olduğu hizmetin ne denli önemli olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle hizmetlerimize ara verilmeden hız kesmeden devam edilmektedir. Hayati öneme sahip olunan sektörümüz, büyük bir hassasiyetle işine odaklanmaktadır. Bunda en önemli öncelik hijyen kurallarıdır. Gerek ürün oluşumunda kullanılan malzemenin gerek kullanılan araç gerecin gerekse işletme genelinin tümünde hijyen faktörü ilk sırada gelmektedir. Belirtilen öğelerin ve mekânın mutlaka sık periyodlarla temizliği ve dezenfektasyon işlemi yapılmakta bu konuda kesinlikle en ufak bir tavize yer verilmemektedir. Yönetim olarak özellikle bu konuda sıkı takipler ve denetimler uygulamaktayız.

Müşterilerimizin rahatlığı ve işletmemize olan güvenini arttırmak amaçlı yapılabilecek tüm aksiyonlar planlanır değerlendirilir. Çalışanlarımızın kendi öz hijyen kuralları uyumundan işletmemizde tüm birimlerde aynı hassasiyeti göstermeleri aşılanmaktadır. Müşterilerimizin gönül rahatlığıyla vakit geçirmeleri sağlanıp ev hissiyatıyla ağırlamakta aynı memnuniyetle uğurlamayı amaçlamaktayız.

Sizlere hizmet vermek adına çalışmalarımızı, gelişim süreci aşamasında yoğunlaşarak gün geçtikçe büyüme ve gelişim sağlayan firma olmak için sürdürmekteyiz.Bizlere belirtilen kalite standartlarına uyumda üstün performans göstermekte ve azami gayret gösterilmektedir. Personellerimizin rahat çalışma ortamı yaratmak adına fikirleri alınmakta mümkün olan tüm imkanlar kendilerine sunulmaktadır. Birebir müşterilerimizle iletişim halinde olan çalışanlarımızın moral motivasyonlarını yükseltmeye yönelik çalışmalarımız ayrıca sürdürülmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR