• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Med Grup

Adres :

Alibey İşhanı No 70 Altindag/ankara Türkiye Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Demıryürek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetdemiryurek_73@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 304 72 26

Whatsapp 2:

0 (535) 304 72 26

Sektörünün parlayan yıldızı olan firmamız sunduğu hizmetlerle kendinden söz ettirmeye devam etmektedir. Kapsamlı seçenekleriyle sizlere alternatiflerin ötesinde hizmet sunmaktadır. Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız yılların deneyimini kaliteyle birleştirerek sektöründe rakiplerinden farklı bir konumda yer almaktadır. Yaptığımız iş gereği sürekli kendini yenileyen, mevcut seçeneklerle yetinmeyip alternatifler yaratan ve bunu yaparken de teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanarak ideal tasarımları sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin taleplerine karşılık verirken güler yüzlü personeliyle sizlerin gönüllerini kazanmayı da başardık. Kalıcı bir firma olarak geleceğe taşıma yolunda müşterilerimizin bizlere olan desteği en güçlü motivasyon kaynağımızdır.

Ankara reklam sektöründe işinin ehli bir firma olarak adımızdan söz ettirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler vereceklerimizin teminatıdır. İlerlediğimiz bu yolda kalitemizden ödün vermeden devam etmekteyiz. Alüminyum küpeşte, ted tabela, el ilanı broşür basımı gibi matbaa hizmetleri ve alüminyum doğrama, teras kapatma ve merdiven korkuluk sistemleri ve asma tavan uygulaması gibi yapı tadilat hizmetleri vermekteyiz.

Sizlere bu hizmetleri sunarken müşteri memnuniyetinin bir gereği olarak bütçenize hitap eden uygun fiyatlar sunmaktayız. Kurulduğumuz günden beri verdiğimiz kaliteli hizmetin neticesi olarak geniş müşteri yelpazesine ulaştık. Kendimizi geliştirerek devam ettiğimiz bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek adına görüşleriniz bizim için değerlidir. Firmamız hakkındaki görüş ve önerilerinizi web sayfamızda yer alan telefon numaralarından ve e-mail adresinden bizlere iletebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR