• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medi's Kuaför Hair Studio

Adres :

Meydankavağı Mah. Şehitler Cad. Düriye Sebahat Hanım Apt. No: 25/a Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Üçkarış

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 655 94 25

Muratpaşa’da saç tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanan firmamız Medi’s Kuaför Hair Studio birmilyonnokta.com üyesidir. Antalya kuaför firmaları arasında yer alan firmamız her ne kadar kuaför olarak bilinse de aslında sadece saç değil pek çok konuda müşterilerimize hizmetler sunmaktadır. Tesettür gelin başı tasarımları, saç renk değişim uygulamaları ve ombre modelleri saç alanındaki hizmetlerimizdir. Bir de bunların yanı sıra protez tırnak uygulamaları ve kalıcı makyaj uygulama konusunda da hizmetler sunmaktayız.

Firmamızda hijyen ödün verilmeyen konuların başında gelmektedir. Müşterilerimiz için uygulama yaptığımız odalar müşterilerimiz girmeden önce ve sonra düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Tüm malzemeler sık sık yıkanmakta ve temizlenmektedir. Ekip arkadaşlarımızın her biri eğitim almış, alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Özel günlerimizde ihtiyacınız olan ve istediğiniz tüm makyaj modelleri tarafımızca yapılabilmektedir. Müşterilerimiz en özel günlerinde muhakkak çok güzel görünmek isterler. Özellikle gelin adaylarımızın saçlarını ve makyajını istedikleri ve hayal ettikleri şekilde yaparız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekip arkadaşlarımız el becerileri ile müşterilerimizin firmamızdan mutlu olarak ayrılmalarını sağlarlar.

Firmamız sektörde öncü konumda olan bir firmadır. Yerini korumak ve daha başarılı işlere imza atmak için çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteli işçiliğimizle sizleri en mutlu günlerinize hazırlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Tüm hizmetlerimiz için fiyatlarımızı en makul seviyelerde tutuyoruz. Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilir, firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR