• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medlife Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Yavuz Selim Mahallesi Hastane Caddesi Kat: 1 Daire : 1 (inan Eczanesi Üstü) Adıyaman » Kahta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Medine Demiral

E-Posta Adresi :

dyt.medinedemiral@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 616 06 06

Medlife Sağlıklı Yaşam Merkezi, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet tanıtımı yapmaktadır. Her birey sağlıklı yaşamak ister ve sağlıklı yaşam için çeşitli yöntemlere başvurur. Fakat bazı etkenler sağlıklı yaşama engel olmaktadır. Günümüz koşullarında bireylerin beslenme alışkanlığı, çalışma koşulları, yaşadığı rahatsızlıklar farklılık göstermektedir. Bireyler çeşitli nedenlere bağlı olarak istediği kalitede yaşam sürdürememektedir. Bu gibi durumlarda ise sağlıklı yaşam merkezleri yardımcı olmaktadır.

Adıyaman danışmanlık sektöründe verdiğimiz hizmetle danışanlarımıza daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sunmaya gayret ediyoruz. Bu sektörde hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübeler doğrultusunda işimizi özenle, dikkatle ve titizlikle yapıyoruz. Değerli danışanlarımızla öncelikle bir görüşme yapıyor, danışanlarımızın şikayetlerini dinliyoruz. Ardından danışanımız için hangi yöntemi uygulamamız gerektiğini belirliyoruz. Sağlıklı yaşam merkezimizde geniş kapsamlı sağlık hizmeti veriyoruz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler, sağlıklı bir şekilde kilo almak isteyenler, eklem ve kas ağrıları olanlar için geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kişiye özel beslenme düzeni belirliyoruz. Eklem ağrısı olanlar için çeşitli egzersizler yapıyoruz. Çeşitli kemik, kas ve eklem rahatsızlıkları için tedavi uyguluyoruz. Bizler alanında uzman kadromuzla sağlıklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sağlıklı kilo vermek isteyenler, sağlıklı kilo almak isteyenler, ağrılara veda etmek isteyenler ekibimizle iletişime geçebilir. Bizler kendimizi bu sektörde geliştirerek sağlıklı, doğru, güvenilir ve gelişmiş çözümler sunmaya devam edeceğiz. Sizler de kendinizi güvende hissetmek, sağlıklı yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler