• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehmet Ali Bey Yüzme Kursu

Adres :

Akeğirmen Mah. Kepenek Cad. No: 33 Mehmet Ali Bey Spor Tesisi Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Danişment

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 821 26 46

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ve kaliteli hizmetleri ile sektörde ön plana çıkan firmamız Mehmet Ali Bey Yüzme Kursu birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren üyelerden biridir.

Sivas spor alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeleriyle profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız sizlere en uygun şekilde yüzme eğitimi vermektedir. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve geniş salonumuzla her zaman yanınızdayız.

Salonumuzda yüzme eğitiminin yanında sauna ve hamam hizmeti de veriyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Havuzlarımızı günlük, haftalık ve aylık bakımlarını düzenli bir şekilde yaparak sağlığınızı ön planda tutuyoruz.

Yetişkin bay ve bayan özel ders seçeneklerimizle sizlerleyiz. Müşterilerimizin her biriyle özel olarak ilgilenerek yüzme konusunda uzman hale gelmelerini sağlıyoruz. Yüzme korkusu olan kişiler için de yardımcı olarak korkularını aşmalarını sağlıyoruz.

Salonumuzun temizliğini özenle yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. İşini iyi bilen eğitmenlerle çalışarak kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Çocuklarınız bizimle her zaman güvende. Herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Müşterilerimize kısa süre içinde dönüş yaparak gerekli olan bilgileri detaylı bir şekilde aktarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR