• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehmet Bülbül Tesbihçilik

Adres :

Selim Paşa Merkez Mahallesi 201 Cadde No: 9 Daire: 4 İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bülbül

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 565 48 72

Şık, modern, kaliteli ve orijinal tespihlerin uğrak adresi Mehmet Bülbül Tespihçilik birmilyonnokta.com sitesinin değerli üyeleri arasındandır.

Tesbihlerin köklü bir geçmişi vardır. Kullanan her bireyde farklı bir anlam ve iz taşımaktadır. Geçmişte kullanımı çok olsa da günümüzde de hala yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Tespih kimileri için yılların vermiş olduğu bir alışkanlık kimileri için bir arkadaş mesabesindedir. Bu da kişilerde tutku yaratmaktadır. Tesbih koleksiyonu yapan birçok kişi mevcuttur. Mehmet Bülbül Tespihçilik olarak, aynı tutku ve şevki yaşamaktayız. Her bir tespihin ipini, tanelerini, imamesini, düğümlüğünü ve tepeliğini özenle üretip tasarlamaktayız. Üretilen tespih, gideceği sahibine ulaşana kadar özenle bakmaktayız.

Tespih üretimi diğer el işlemeleri gibi özenle yapılmaktadır. Tespihler dizilmeden önce tasarlanır, taşları seçilir, gerekli işlemlerden geçtikten sonra aldığı son hali ile sıra sıra ipe dizilir. Tesbihlerde esas şey orijinal maddeler kullanıldığının güvenini müşteriye vermektir. Firma olarak, tespihlerimizi üretirken orijinal kehribar, narlıç, kuka gibi özel madde seçmekteyiz. Özel tasarım ve taşlarla rakiplerimize oranla eşsiz tespihler üretmekteyiz.

İstanbul alışveriş olarak, hediyelik kişiye özel tespih tasarımları da yapmaktayız. Tesbih tutkunu sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, en doğru adres mağazamızdır. Ürettiğimiz tespihler orijinal ve kaliteli tespihlerdir. Uzun ömürlü ve şık olmasının yanında farklı tarzda olmasıyla da rağbet görmektedir. Bizler, kişiye özel tasarımlarımızla sizleri daha da özel kılmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR