• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehter Takımı ve Bando

Adres :

- Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Şirin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 968 75 31

Whatsapp 2:

0 (535) 736 17 71

Eğlence sektöründe hizmet veren Mehter Takımı ve Bando birmilyonnokta.com üyesidir. En anlamlı hizmetleri sizlere en kaliteli şekilde sunan bir firma olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. En özel zamanlarınızda ekibimizle sizlere eşlik etmekteyiz. Hizmet verdiği alanda profesyonel olarak yıllardır çalışan usta ve icracılarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Hayatınıza anlam katan geleneksel hizmetlerimizi sizlerin istifadesine sunmaktan her daim gurur duymaktayız. Sevdiğimiz mesleği sizlere en ideal haliyle icra etmekteyiz.

Ankara mehter takımı ve bando takımı sektöründe aradığınız nitelikte hizmetleri bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıyı arka plana atarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ekibimizle; mehter takımı, bando takımı, semazen grubu olarak farklı kategorilerde istediğiniz hizmetleri sunmaktayız. Düğünlerde, özel gün ve daha pek çok organizasyonda tamamlayıcı bir parça olarak yer almaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Her türlü teknik donanıma sahip ihtişamlı ve deneyimli ekibimizle en özel günlerinize yıllardır anlam katmaya devam ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede geniş bir kitleye hizmetlerimizi ulaştırarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Hizmet verdiğimiz kategorilerin her birinde sizlere unutulmaz bir organizasyon sunuyoruz. En güzel anlarınızı daha da anlamlı hale getiren dokunuşlarımızla hizmetinizdeyiz. Ekip olarak hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak adına kaliteden ödün vermeden makul fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmenizde hiçbir engel bırakmıyoruz. İlk günden beri gerçekleştirdiğimiz her bir organizasyonla sektörümüzdeki başarımızı ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıdık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR