• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melas Restaurant & Cafe

Adres :

Altındere Mahallesi Meryemana Küme Evleri No: 9 Trabzon » Maçka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Adıgüzel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 580 30 10

Doğa ile iç içe bir mekanda, daha önce tatmadığınız yemeklerin tek adresi Melas Restaurant & Cafe birmilyonnokta.com ailesinin bir parçası haline gelerek sizlere daha da yaklaşmıştır. Yemyeşil bir ormanının içinde, bulunduğu bölgenin doğal yapısına uygun olarak yapılan restoranımız, Trabzon’a özgü yemekleri en güzel halleri ile tadarken diğer yandan da bu eşsiz güzelliğin tadını çıkarmanız için tasarlanmıştır.

Trabzon restaurant sektöründe, bulunduğumuz bölgenin en iyisi olmak için yola çıktığımızdan beri çok güçlü rakiplerimiz olmasına karşın, başarılı bir şekilde yürümeye devam ediyoruz. Karadeniz bölgesine özel birbirinden farklı lezzetin buluştuğu restoranımızda orman havasının yaşattığı tazeliği ve ferahlamayı en iyi şekilde deneyimlemeniz için çalışıyoruz. Taptaze yeşil bitki örtüsünün zihninizde yaratacağı rahatlamayla, bugüne kadar hiç denemediğiniz lezzetlerin ortaya çıkışına şahit olacaksınız. Serpme kahvaltıdan kebaplara, taptaze balıklardan baklavaya kadar farklı birçok çeşit sunan zengin menümüz ile her yaştan herkese uygun bir tat sunuyoruz.

Bulunduğumuz bölgeye uygun olarak sadece yerel ve taze ürün kullanan aşçılarımız, en kaliteli ve en lezzetli yemekleri yemeniz için çalışmaktadır. Tüm personelimiz güler yüzü ve sıkı sıkı uyguladığımız hijyen kurallarına bağlı kalmasıyla Trabzon Maçka’da adlarından söz ettirmekte, gün geçtikçe daha çok beğeni toplamaktadır. Açık havada yemek yemenin en güzel halini restoranımızda keşfedeceğinizin garantisini veren usta aşçılarımız ve güler yüzlü personelimizle sizleri bu eşsiz güzelliği deneyimlemeniz için davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR