• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melek Yasak Beauty

Adres :

Çınarlı Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Kayahan Apt. Kat: 2 No : 4 Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melek Yasak

E-Posta Adresi :

melekyasak.012@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 240 93 93

Güzellik salonumuz her geçen gün yenilenen ve gelişen haliyle sektörde yerini almaktadır. Kendinizi yenilemekten korkmayın. Mekânımız tamamen güvenilir ve hijyen kurallarına üst düzeyde dikkat edilen bir güzellik merkezidir. Siz güzel hanımların güzelliğine güzellik katacak uzman personelle aynı zamanda her cildin yapısına uygun uygulamalarla sizlere hizmet vermekteyiz. Kullandığımız tüm ürünler sizler için bakım standartlarına uygundur. Saç, makyaj, boya, manikür, pedikür gibi cilt bakım uygulamalarımız siz güzel hanımlarımız için en ayrıntılı ve özel şekilde gerçekleştirilmektedir. Rutin cilt bakımınız için hassas ve ilgili ekibimizle tercih edebileceğiniz mekanlardan biriyiz.

Adana güzellik merkezi kapsamında iddialı olduğumuza inanıyoruz. Özel günler için bizlerin dokunuşuyla fark yaratacaksınız. Siz kendi güzelliğinizi keşfedin biz ufak dokunuşlarla güzelliğinizi ortaya çıkaralım. Melek Yasak Beauty Güzellik Merkezi olarak aslında sizleri ihmal ettiğiniz bakımı sağlayarak sizde var olan güzelliği ortaya çıkarıyoruz. Salonumuzda yağ yakımı, selülit gibi problemler için g5 masaj uygulaması ve epilasyon-buz+soğuk lazer seanslarımız, kalıcı makyaj, cilt bakım ve tedavileri, kirpik lifting gibi uygulamalarımız mevcuttur. Zayıflama ve her türlü cilt bakımı için hazır ekipman ve kaliteli ürünlere sahibiz. Hadi şimdi kendinizi keşfetmeye ve yenilemeye var mısınız?

Her kadın kendine güvenir ve özgüvenle ne istediğini bilir. Siz değerli müşterilerimizin bu özelliğinden dolayı bizimde işimiz kolaylaşmaktadır. Neden mi, çünkü siz ihtiyacınız olanı, istediğinizi, tarzınızı ve ipuçlarını bize söylersiniz biz sadece dokunur ve sizin en güzel halinizi ortaya çıkarırız. Bu uyumlu ve müşterek çalışmamızın sonucunda başarımızı görür karşılıklı mutlu oluruz. Güzel olan sizsiniz, bizim gördüğümüz güzelliğiniz. Değişim bir adımla başlar. Sizleri salonumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR