• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melike Gülmez Beauty

Adres :

Zeytinlik Mah. Fişekhane Caddesi Yaşar Apt. No : 52 Kat : 1 ( Capacity Avm C Kapısı Karşısındayız ) İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melike Gülmez

E-Posta Adresi :

bymelikegulmez@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 343 85 95

Firmamız; İstanbul güzellik merkezi sektöründe siz değerli ve özel konuklarımızın her türlü sağlık, estetik ve kişisel bakım ihtiyaçlarına karşılık vermek amacı ile kapılarını açmıştır. Sektörde kapılarımızı açtığımız günden bugüne kadar yenilikçi yaklaşımlarımız, elit ortamımız ve alanında uzman ekibimiz ile adımızdan övgü ile söz ettirdik. Siz değerli konuklarımızın estetik, sağlık ve kişisel bakım ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için en kaliteli hizmeti sunduk. Yaptığımız işin sorumluluğumuzun bilincinde olarak en iyi ve en trend yöntemleri siz konuklarımıza başarılı bir şekilde uygulamaktayız.

Güzellik merkezimiz gerek bulunduğu lokasyon gerekse sıcak ve samimi ortamımız ile faaliyet alanımızda en çok tercih edilen güzellik merkezlerinden biridir. Merkezimizde altın oran kaş alımı başta olmak üzere kaş vitamini uygulaması, kaş tasarımı, kalıcı dövme işlemleri, dudak renklendirme işlemleri, saç kaynak uygulaması ve kıl tekniği işlemleri gibi oldukça geniz bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip estetisyen kadromuz ile ulusal ve uluslararası düzeyde yaptığımız uygulamalar ileri teknoloji cihazlar kullanılarak profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Güzellik merkezi olarak hizmetlerimizden mutlu ve memnun olmanız için her türlü gayreti sarf etmekteyiz. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile etik, ahlaki ve ticari kurallardan taviz vermeden, faaliyet alanımızdaki tüm yeniliklerin yakından takipçisi olarak, geleceğe emin adımlar ile yürümekteyiz. Kendini önemseyen ve bakımına özen gösteren tüm bayanlarımızın yanındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR