• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melike Güzellik Salonu

Adres :

Kızılay Mah. Necatibey Cad. No: 19/6 50. Yıl İş Hanı Kızılay ( Lc Waikiki Karşısı ) Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Yenigül

E-Posta Adresi :

em2018ank@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (536) 348 14 12

Sizler de güzelliğiniz için gereken her türlü işlemi bir arada alabileceğiniz bir güzellik merkezi mi arıyorsunuz? Biz Ankara Çankaya’daki güzellik merkezimizde, kadınların ihtiyaç duyduğu her çeşit işlemi büyük bir profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Alanında her zaman yeniliğin ve gelişmelerin öncülüğünü üstlenen işletmemiz, başarılı çalışma hayatını sürdürmektedir. Ankara güzellik merkezi sektöründe her zaman adından söz ettirmeyi başarmış bulunuyoruz.

Güzellik merkezimizde, aklınıza gelebilecek her türlü işlemi ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Farklı istekleriniz için kullandığımız çeşitli ekipmanlar sayesinde her işlemde kusursuz sonuç elde ediyoruz. Kıl kökü tekniği ile kaş tasarımından, kalıcı makyaj uygulamalarına ve manikür pedikür gibi çeşitli istekleriniz için profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bu işlemlerde kullandığımız her cihaz son derece güvenilir ve verimli cihazlardır.

İşletmemizde birçok farklı hizmeti profesyonel çalışanlarımız vermektedir. Tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ilerleyen çalışma sürecimiz ile verimli uygulamalara imza atmaktayız. Bu sayede sizlerin memnuniyetini doğru biçimde karşılayacak çalışma yöntemlerinden hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Sektörde bu gibi kriterlerden ödün vermeyerek, bugün kazandığımız saygınlığımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletmemizin en temel isteği, sizlere ihtiyacınızı karşılayabilecek ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Bu hizmetleri tamamen müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde sürdürüyoruz. Her işlemden maksimum verimi sağlayan ve ödediğiniz ücreti sonuna kadar karşılayan uygulamalarımızdan memnuniyet duyacağınıza hiç şüphemiz yok. Sizler de güzelliğiniz için gereken her hizmeti güvenilir ve kaliteli bir işletmeden almak istiyorsanız, sizi güzellik merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR